Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shuhet profesori i Akademisë së FA, Agim Sulaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a1ed36311bc2849a023db322ba6c09a9

Është ndarë nga jeta ditën e sotme Agim Sulaj, pedagogu i Akademisë së Forcave të Armatosura.

Lajmin e ka bërë me dije ministra e Jashtme, Olta Xhaçka ish-ministre e Mbrojtjes.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Xhaçka shkruan se Sulaj me shumë përkushtim kontribuoi në përgatitjen e brezave të tërë ushtarakësh dhe punoi më shumë profesionalizëm, për atë që Akademia e Forcave të Armatosura është sot.

“Trishtim e dhimbje pas lajmit për largimin nga jeta të profesor Agim Sulaj, një prej pedagogëve më të vjetër dhe më të vlerësuar të Akademisë së Forcave të Armatosura.

Pata nderin të punoj me të, për një prej projekteve që ai kishte aq shumë përzemër: akreditimin e AFA si i vetmi institucion i arsimit të lartë për mbrojtjen dhe sigurinë në vend.

Mirënjohje e nderim për pedagogun, që me shumë përkushtim kontribuoi në përgatitjen e brezave të tërë ushtarakësh dhe punoi më shumë profesionalizëm, për atë që Akademia e Forcave të Armatosura është sot.

Ngushëllimet më të sinqerta familjes, miqve e kolegëve” shkruan Xhaçka.

Screenshot_11.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img