Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

SHUHET FAMILJA në Tiranë, policia jep informacion për aksidentin: Humbin jetën BABAI, NËNA dhe 2 FËMIJËT

spot_img

Lajme të ngjashëm

85d51b880dc305963b023affa8107e06

Policia jep informacion zyrtar lidhur me aksidentin tragjik të ndodhur mbrëmë më Tiranë.

Mësohet se automjeti drejtuar nga A. Alia me të cilën udhëtonte familja është përplasur me bordurën e rrugës, në afërsi të TEG-ut.

Si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën babai, nëna dhe dy fëmijët, ndërsa drejtuesi i mjetit, i cili mësohet të jetë një i afërm i familjes ndodhet në spital.

“Si pasojë e përplasjes kanë ndërruar jetë pasagjerët V. Bibaj, B. Bibaj, F., Bibaj, Xh. Bibaj , ndërsa drejtuesi i mjetit A. Alia ndodhet në SQU nën kujdesin mjeksor”, njofton policia.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut, mjeti me drejtues shtetasin  A. A ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën e rrugës.

Si pasojë e përplasjes kanë ndërruar jetë pasagjerët V. B, B. B, F., B, Xh. B , ndërsa drejtuesi i mjetit A. A ndodhet në SQU nën kujdesin mjeksor

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Më shumë

spot_img