Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Shtyu gruan shtatzënë për të përfituar paratë e siguracionit, dalin pamjet e momenteve të fundit, një turist filmoi gjithçka (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3f89c34c47caf8ac0cf97c099bba6baf

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Turqi, ku një burrë shtyu nga shkëmbi gruan e tij shtatzënë për të përfituar siguracionin e jetës.

Ditën e sotme janë publikuar pamjet ku tregohen momentet e fundit të gruas, para fundit tragjik.

Hakan Aysal, 40-vjeç, u arrestuar për vrasjen e gruas Semra Aysal, 32-vjeçe dhe foshnjën e saj të palindur, teksa dyshja ishin me pushime në luginën Butterly të qytetit turk Mugla.

Aysall dyshohet se e ka shtyrë nga shkëmbi gruan e tij që ishte në muajin e shtatë të shtatzënisë, dhe që mbeti e vdekur në vend gjatë qershorit të vitit 2018.

Të gjithë këtë ai e kishte bërë që të përfitonte para nga siguracioni i Sermas.

Video e publikuar tregon momentet kur dyshja po ecën te shkëmbi. Vetëm pak minuta më vonë ai e ka shtyrë gruan nga shkëmbi. Pamjet janë filmuar nga një turist. 

Më shumë

spot_img
spot_img