Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Shtyhet takimi i Këshillit Europian, karantinohet presidenti Charles Michel

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e454c993ec9cb01b07c4299a6180e1ee

Është shtyrë takimi i Këshillit Europian pasi presidenti i Këshillit Europian, Charls Michel është karantinuar.

Michel është karantinuar pasi roja e tij e sigurisë ka rezultuar ditën e sotme pozitiv me koronavirus.

Lajmin e ka bërë me dije zëdhënësi i Michel, Barend Leyts, me anë të një postimi në ‘tëitter’.

Takimi i KE do mbahej në 24-25 shtator, ku do të diskutohej për Brexit, tensionet midis Greqisë dhe Turqisë, por ky takim është shtyrë për në datën 1-2 tetor

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img