Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Shtyhet pretenca për ish-deputetin Mark Frroku, shkak mungesa e një prokurori

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është shtyrë sërish sot pretenca për ish-deputetin Mark Flloku.

Mësohet se shtyrja e pretencës është bërë për shkak të mungesës së një prokurori dhe se seanca e radhës do të mbahet më 16 mars.

Ndaj ish-deputetit rëndojnë disa akuza, si vrasje në bashkëpunim e kryer me paramendim, pastrim i parave, mosdeklarim i pasurisë dhe ndërtim i paligjshmëm.

Prej afro dy vitesh, ai ndodhet i arrestuar në paraburgimin 302 në kryeqytet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img