Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Shtyhet mbledhja e KQZ për mandatet e Selamit, Tahirit dhe Rroshit, kërkohen të dhëna shtesë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shtyrë sot mbledhjen për heqjen e mandateve të dy deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë, Shkëlqim Selami, Dashamir Tahiri dhe për kryebashkiakun e Kavajës, Elvis Rroshi.

Në mbledhjen e sotme u paraqit vetëm deputeti Selami, ndërsa Tahiri përfaqësohej vetëm nga avokati i tij, po ashtu edhe Rroshi.

Ndërkohë KQZ ka kërkuar të dhëna shtesë për numrin dhe datat e vendimeve e dënimeve të secilit.

Më shumë


spot_img
spot_img