Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Shtyhet gjyqi i Emiljano Shullazit, shkak provat e reja të prokurorisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjyqi i Emiljano Shullazit në gjykatë është shtyrë për në datën 23 maj.

Seanca ka nisur ditën e sotme ndërsa të pranishëm mësohet se kanë qenë Emiljano Shullazi dhe të pandehur të tjerë.

Emiljano shullazi është një emër shumë i njohur për policinë shiptare sepse mbi të rëndojnë akuza për gjobëvënie dhe grup i strukturuar kriminal.

Gjyqi është shtyrë për arsye se avokatët kërkuan të njihen më një provë të rë të prokurorisë dhe gjykata ka vendosur që aktet ti vihen në dispozicion avokatit të B.Shullazit. 

Më shumë

spot_img