Hapësire reklamuese

Rajoni

Shtëpia shkrumbohet nga zjarri, çifti shqiptar humb jetën nga asfiksimi

Shkruar nga Newsbomb
Shtëpia shkrumbohet nga zjarri, çifti shqiptar humb jetën nga

Një çift, burrë e grua kanë humbur jetën ditën e sotme pasi banesa e tyre është përfshirë nga flakët. Ngajrja e rëndë ka ndodhur në Rahovec, Gjakovë.

Policia e Gjakovës njoftoi se çifti burrë e grua u gjetën pa shenja jete brenda në shtëpi pasi ishin asfiksuar nga tymi. Dyshohet se zjarri fillimisht kishte rënë në një nga kolltukët brenda shtëpisë ku ndodhej një prizë elektrike.

Policia:

“Me datën 17.03.2024 rreth orës 12:25 jemi njoftuar se në fshatin Pataqan i Poshtëm në Rahovec, burrë e grua të moshës madhore janë gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tyre. Njësitet e nevojshme policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, si dhe ekipi mjekësorë të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimave”

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese