Hapësire reklamuese

Aktualitet

“Shtëpia e barit” në Kashar, Gjykata jep masën e sigurisë për 6 të arrestuarit

Shkruar nga Newsbomb
“Shtëpia e barit” në Kashar, Gjykata jep masën e

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 6 të arrestuarit, për “shtëpinë e barit” në Kashar.

Prokuroria e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “arrest shtëpie” për Xhevrie Sulajn, për vajzën e saj Shqipe Sulaj, "detyrim paraqitje", ndërsa Lufti Basha dhe Rifat Kuçi dhe Luan Sulaj u liruan.

Është lënë në burg Ylli Sula, i cili ka marrë përsipër përgjegjësinë, duke thënë se nëna e tij dhe motra nuk kishin dijeni për kanabisin që ishte në banesë.

Pak ditë më parë në zonën e Kasharit u gjet një vile e përshtatur për të kultivuar kanabis.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese