Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
1 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

“Shtëpi bari” në Shkodër, policia sekuestron 100 kg kanabis, shoqërohen 15 persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një “shtëpi bari” është zbuluar ditën e sotme në zonën e Bardhajve të Shkodrës.

Bëhet me dije se gjatë një operacioni policia ka zbuluar një ambient që nëpërmjet llampave kultivohej kanabis.

Mësohet se lënda narkotike e gjetur në banesë ishte në procesin e tharjes dhe mbledhjes. Policia e ka zbuluar këtë nëpërmjet faturës së lartë të energjisë elektrike, shkruan “ora news”.

Nga të dhënat e deritanishme mësohet se janë sekuestruar rreth 100 kg lëndë narkotike kanabis sativa, si dhe janë shoqëruar në polici 15 persona.

Më shumë


spot_img

spot_img