Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Shtegu i ngjyrave Kukës”, Rama ndan foto nga “bukuritë e egra” të veriut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka ndarë disa foto nga “bukuritë e egra” të Kukësit.

“Shtegu i ngjyrave Kukës”, shkruan Rama krahas fotove që shpërndan në Facebook.

Kjo zonë, siç shihet edhe nga fotot e postuara nga Rama, është mjaft e preferuar për të apasionuarit pas natyrës dhe ngjitjes së malit.

Ndërsa dy ditë më parë kryeministri përshëndeti shqiptarët me një video nga alpet shqiptare, aty ku duket sikur “toka takon qiellin”.

Më shumë

spot_img
spot_img