Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Shtatzënë dhe shumë e lumtur, biznesmeni i ulet në gjunjë dhe i propozon në Maldive, Fjolla Morina i thotë ‘PO’ (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

91575fd9dd53dfad3963aee8073b256c

Fjolla Morina sigurisht nuk mund të thoshte fjalë tjetër përveçse “po”.

Partneri i saj Fisnik Syla i ka bërë sot një propozim madhështor këngëtares kosovare duke e mahnitur me surprizën. Ata ndodhen në Maldive dhe Fisniku kishte përgatitur një ceremoni shumë përrallore për Fjollën. Ai i ulet në gjunjë dhe i propozon, teksa i vë unazën në gisht.

Fjolla së fundmi ka qenë shumë e komentuar nëpër media sociale, pasi bëri bujë duke u arratisur nga shtëpia që ishte vendosur në Kukës, pas masës “arrest shtëpie” të caktuar nga Gjykata.

Ajo u kap në doganën e Morinës me 2 pistoleta dhe fishekë luftarakë, teksa shoqërohej nga partneri i saj aktual Fisnik Syla dhe një person tjetër. Sot ndodhet në arrati, por gjithçka po shkon mirë për të, pasi është zyrtarisht e martuar dhe pret të bëhet nënë për herë të parë. 

Më shumë

spot_img
spot_img