Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Shtatë ditë e humbur, gjendet trupi i pajetë i 3-vjeçares

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas shtatë ditësh kërkime ekipet e shpëtimit në Turqi kanë gjetur trupin e pajetë të një vajze vetëm tre vjeçe.

Sipas mediave vendase mësohet se ajo ishte shpallur e humbur shtatë ditë më parë, teksa familja menjëherë njoftoi policinë duke i thënë se nuk kishin gjurmë të së voglës së tyre.

Policia po heton shkaqet e ngjarjes dhe nëse është ushtruar dhunë ndaj fëmijës për të kuptuar edhe rrethanat, në të cilat ajo vdiq.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img