Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

“Shpresoj që këto halle ne shqiptarëve të na mbarojnë”, Olsi Bylyku bën këngë për treshen “Bora-Donald-Beatrix”: Gati shpirti sa s’na plasi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tashmë personazhet e “Big Brother Vip”janë pjesë e çdo bisede të shqiptarëve.  Trekëndëshi Bora-Donald-Betrix, ka qënë një ndër temat më të diskutuara dhe ka arritur të “rrëmbejë”vëmendjen e të gjithëve, të madhi dhe të vogli.

Nuk kishte se si kjo situatë t’i shpëtonte edhe aktorit të humorit, Olsi Bylyku, i cili ka dedikuar menjëherë një këngë.

Ndër të tjera në këngë ai thotë: “Gati shpirti sa s’na plasi, Beatriksi prek Donaldin, edhe Bora kur i pa tha: ‘Phyy të dhjefsha surratin’. Por prap nuk e vrau mendjen hiç, nuk i luajti zari, biles varësen që i dha e shiti te dollari”.

Krahas videos së publikuar në Instagram, ai ka shkruar: “Shpresojme te vijne dite sa me te mira per Shqiptaret dhe te gjitha keto halle te mbarojne…”. Kjo video e aktorit ka shkaktuar mjaft të qeshura në rrjet dhe ka marrë qindra komente nga fansat

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img