Shqiptarja rrezikon burgun dhe dëbimin nga SHBA-të pasi qeni i saj kafshoi fqinjin

Publikuar tek: bota, më 13:42 14-07-2015 Shqiptarja rrezikon burgun dhe dëbimin nga SHBA-të pasi qeni i saj kafshoi fqinjin

Mbanin në oborrin e shtëpisë një qen agresiv që i sulej fqinjëve. Tashmë rrezikojnë burgun dhe dëbimin nga Shtetet e Bashkuara.

Valbona Lucaj dhe bashkëshorti i saj italian, shtetasi Sebastiano Quagliata do të përballen ditën e sotme me vendimin e gjykatës të akuzuar për vrasje të shkallës së dytë.

Çifti i emigrantëve mbanin një qen të rrezikshëm, që kafshoi për vdekje një 46 vjeçar. Akuzat ndaj tyre u rënduan edhe më shumë kur fqinjë të tjerë raportuan se ishin kafshuar nga po i njëjti qen.

Ata rrezikojnë dënimin me burg dhe dëbimin nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës pas kryerjes së dënimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Liverpool i gatshëm të shpenzojë 90 milionë euro për Marco Rreus
Kjo foto është shkrepur 5 miliardë kilometra larg shtëpisë tuaj »
Article Logic
Execution time: 0.011451959609985
array(1) { ["section"]=> string(88) "shqiptarja-rrezikon-burgun-dhe-debimin-nga-shba-te-pasi-qeni-i-saj-kafshoi-fqinjin-16156" }