Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Shqiptarja qëllon me armë zjarri burrin grek para syve të vajzës 13 vjeçe, zbulohet sherri me mjekun okulist (FOTO-EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Chalandri, Greqi. Sipas asaj që raportojnë mediet greke, mësohet se një grua shqiptare ka qëlluar me armë zjarri disa herë në bark bashkëshortin e saj, duke e plagosur rëndë. Burri, me profesion okulist, është dërguar në spital në gjendje kritike.

Screenshot 8 20

Polcia ka arrestuar menjëherë, autoren e dyshuar, Klodiana Çelo, e cila ndodhej në një proces gjyqësor me bashkëshortin grek për sa i përket kujdestarisë së vajzës.

E gjithë ngjarja ka ndodhur para syte të vajzës së tyre 13-vjeçare. Mësohet se kanë ndërhyrë kalimtarët të cilët kanë lajmëruar policinë dhe ambulancën, e cila transportoi të plagosurin në spital.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img