Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Shqiptarja përjeton tmerrin, ish-bashkëshorti tenton ta mbysë teksa ishte në gjumë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Heraklio të Kretës, ku një 34-vjeçare ka arritur të shpëtojë nga duart e dhunshme të ish-burrit.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptarja ishte në gjumë kur ndjeu se dikush i vuri duart në qafë. 34-vjeçarja ka rritur të shpëtojë nga duart e ish burrit dhe të dalë në ballkon për të kërkuar ndihmë.

Burri kishte thyer derën e ballkonit të shtëpisë dhe ka hyrë si hajdut në dhomën e gjumit dhe ka tentuar të mbysë ish gruan.

41-vjeçari është në prangat e policisë dhe pritet të merret vendimi për të.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img