Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Shqiptarja merr çmim nga Louis Vuitton, Yuri Kim e uron: Është emocionuese të shohësh një talent nga Shqipëria të njihet nga e gjithë bota

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim, përmes një postimi në “Twitter” ka uruar stilisten shqiptare, e cila ka fituar një çmim prestigjioz nga një prej shtëpive më të mëdha të modës.

Nensi Dojaka është shpallur fituese e çmimit të Louis Vuitton për stilistët e rinj dhe kjo për Yuri Kim  është emocionuese dhe një arritje e madhe.

“Urime Nensi Dojaka për fitimin e një prej çmimeve më prestigjoze në industrinë e modës. Kjo stiliste u shpall fituese e Çmimit LVMH për stilistët e rinj të modës. Është kaq emocionuese të shohësh një talent nga Shqipëria të njohur në të githë botën”, tha Kim.

Më shumë


spot_img

spot_img