Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Shqiptarja kërcënon italianin: Dua 100 mijë euro ose të denoncoj në polici

spot_img

Lajme të ngjashëm

d15ad0865a13170192cec7b06459785d

Një vajzë 21 vjeçare nga Shqipëria është arrestuar në flagrancë nga policia italiane pasi shantazhonte prej kohësh një shtetas të Italisë.

Alba Bugjzi kishte kryer disa herë marrëdhënie me italianin, por më pas e ka mashtruar atë duke i thënë se ishte minorene. Bugjzi i ka kërkuar atij 100 mijë euro në të kundërt do të dorëzonte në polici fotot nga çastet intime që ata kishin kaluar me njëri-tjerin.

Pasi ka bërë denoncimin në polici, shtetasi italian i ka dorëzuar shqiptares disa kartmonedha të falsifikuara dhe në këtë moment ajo është arrestuar. Në pranga ka rënë edhe shtetasi tjetër shqiptar me iniciale K.J., partner i Alba Bugjzit. 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img