Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shqiptarja i jep fund jetës në Greqi, gjendet e varur me litar

Shkruar nga Newsbomb
Shqiptarja i jep fund jetës në Greqi, gjendet e varur me litar

Një ngjarje e rëndë është regjistuar ditën e sotme në Greqi. Sipas mediave greke, shqiptarja Fatbardha Pali i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvaruar me litar pak metra larg spitalit të Pirgosit.

Kalimtarë të rastit sapo kaluan pranë vendit, njoftuan autoritetet rreth orës 13:00. Edhe pse e ndjera u transportua në spital, 47-vjeçarja, nënë e një fëmije nuk ka mundur të fitojë betejën me jetën.

Sakaq në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë, teksa autoritetet greke kanë nisur hetimet për të zbuluar më shumë rreth ngjarjes së rëndë. Dhuna dhe tradhëtia në familjen shqiptare në Pirgo të Greqisë, duket se detyroi Fatbardha Palin t’i japë fund jetës duke u vetëvarur.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese