Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Shqiptari thyen xhamin e dyqanit dhe largohet, vdes nga gjakderdhja në makinë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 43-vjeçar me origjinë shqiptare, por banues në Poggiardo në provincën e Leçes, ka mbetur i vdekur pasi është plagosur me xhamin e vitrinës së një dyqani. Ai është larguar për t’u mjekuar vetë, por është gjetur i vdekur në makinë.

Policia ka nisur hetimet për mbledhjen e dëshmive dhe rindërtimin e asaj që ka ndodhur. Mësohet se shqiptari që ka mbetur i vdekur është Klodjan Zoga, murator dhe pronar i një ndërmarrje individuale, shkruan neësbomb.al.

albsig

spring

Ai kishte shkuar në Cocumola në mëngjes për të punuar me vitrinën e xhamit të një dyqani, por ajo është thyer dhe ai ka mbetur i plagosur. 43 vjeçar shqiptar nuk ka kërkuar ndihmë e emergjencës por ishte nisur vetë në shtëpi.

Fatkeqësisht Klodjan Zoga ka mbetur në mes të rrugës me makinë dhe ka ndërruar jetë nga gjakderdhja, duke mos arritur kurrë më në shtëpi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img