Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022
spot_img

Shqiptari terrorizon Romën, çan postbllokun e policisë në Vatikan dhe plagos dy policë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndjekje si nëpër filma në rrugët e kryeqytetit italian mes një shqiptari me BMW dhe policisë italiane.

Për të ndaluar të arratisurin, një 39-vjeçar shqiptar, një postbllok pranë Vatikanit është detyruar të qëllojë edhe në drejtim të rrotave të makinës.

albsig

spring

Shqiptari megjithatë iku dhe u ndalua pas një ndjekjeje të shkurtër nga policia që përdori taserin për ta bllokuar.

Makina vazhdoi drejtimin e saj në drejtim të via Gregrorio VII ku u kap nga një makinë policie. 39-vjeçari shqiptar tentoi të largohej. Gjatë arratisjes së tij ai hodhi një portofol dhe një orë nga dritarja e makinës.

Për ta bllokuar, një automjet policie ka qëndruar anash në rrugë dhe është goditur nga BMW-ja e të arratisurit, i cili ka mbetur i mbyllur në makinë aq shumë sa është dashur të thyhet xhami i dritares për ta nxjerrë nga makina. Pasi e ndaloi, edhe falë përdorimit të teserit, 39-vjeçari u dërgua në spital si dhe dy efektivë të cilët mbetën të plagosur nga ndjekja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img