Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Shqiptari tenton të vrasë gruan me çekiç në ishullin e Kretës, arrestohet menjëherë nga Policia

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është arrestuar nga Policia në ishullin e Kretës pasi ka tentuar të vrasë bashkëshorten e tij. Mësohet se gruaja ka bërë denoncim pranë autoriteteve dhe menjëherë 50 vjeçari shqiptar është prangosur.

Identiteti i tij nuk bëhet ende i ditur, as ai i bashkëshortes.

Pasi gruaja ka bërë denoncim në Polici, menjëherë shqiptarit i është kontrolluar makina dhe aty është gjetur çekiçi, me të cilin 50 vjeçari kërcënoi se do të vriste bashkëshorten e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img