Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shqiptari tenton të qëllojë me thikë gruan në prani të policëve, kur arrestohet i hakërrehet sërish: Do të të djeg të…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

74ad302cac29bb249219ca3f429e11b3

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali, ku në pranga ka përfunduar një 36-vjeçar shqiptar.

Mediat vendase shkruajnë se shqiptari është arrestuar në Rimini të shtunën në mbrëmje pasi u përpoq të godiste me thikë gruan e tij 30-vjeçare, në prani të policisë që ishte kontaktuar pas një sherri në familje.

Ajo telefonoi policinë nga frika se mos e lëndonte atë dhe fëmijët, katër dhe shtatë vjeç. Frika ishte pasi ai kohët e fundit ishte shumë i dhunshëm me bashkëshorten duke e kërcënuar se do e mbyste dhe do e vriste.

Ajo ka deklaruar se shqiptari ishte i dhunshëm edhe me fëmijët. Këto pretendime janë pohuar edhe nga fqinjët të cilët kanë deklaruar se i shqiptari 36-vjeçar ushtronte dhunë në familje.

Pas arrestimit, kur policia po e shoqëronte, burri i nevrikosur u kthye dhe u përpoq ta godiste në stomak gruan ndërsa bërtiste, “unë do të të djeg të gjallë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img