Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Shqiptari shpenzon kursimet për t’i uruar Trump-it shërim të shpejtë me një “Billboard” gjigant në Prishtinë, postimi bëhet viral (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

079461e66ff2fb2f86fcf7a0ed0cbe46

Ndodh edhe kjo! Naim Murseli nga Kosova ka vendosur të shpenzojë kursimet e tij për t’i uruar presidentit amerikan Donald Trump shërim të shpejtë përmes një tabele gjigante në hyrje të aeroportit të Prishtinës.

Murseli, i cili është këshilltar i kryetarit të AKR, Behgjet Pacolli, ka tërhequr vëmendje në rrjetet sociale, ku postimi i tij është shpërndarë disa qindra herë.

Ai thotë se ka paguar billboard-in më të madh dhe më të shtrenjtë ku shkruhet “Shërim të shpejtë Mr. President”, me foton e Trump dhe flamurin amerikan e atë të Kosovës në sfond.

“Kam përdorur kursimet e mia për të paguar billbordin më të madh dhe më të shtrenjtë, afër Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, për të nderuar Presidentin Donald Trump dhe popullin Amerikan. Njerëzit e Kosovës i urojnë Presidentit shëndet dhe shërim të shpejtë. Zoti i bekoftë vendet tona”, ka shkruar Murseli në Twitter. /Newsbomb.al

dfsegwe4he4h.jpg

gfsdgsdgsdgseghe4.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img