Hapësire reklamuese

Rajoni

Shqiptari rreh me grushte dhe shkelma të dashurën, më pas hidhet nga ballkoni

Shkruar nga Newsbomb
Shqiptari rreh me grushte dhe shkelma të dashurën, më pas hidhet

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kretë të Greqisë, ku një shqiptar ka dhunuar barbarisht të dashurën e tij.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptari 25 vjeç gjatë mbrëmjen së djeshme ka shkuar në rezidencat studentore në Heraklio, ku ka debatuar me të dashurën e tij 24-vjeçare.

Debati ka degraduar në dhunë, ku shqiptari ka rrahur me grushte dhe shkelma të dashurën e tij. Më pas është hedhur nga ballkoni, nga kati i parë për t’u larguar pa u kuptuar nga të tjerë që ndodheshin në konvikt.

Gjatë rënies, ai ka marrë plagë dhe për këtë ka shkuar në spital për ndihmë mjekësore. E teksa ka marrë ndihmë, policia i ka vënë prangat pasi për të kishte denoncim për dhunë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese