Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Shqiptari, pjesë e grupit kriminal, futet në komisariat për të kërkuar informacion, i ndodh e papritura

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar me banim në Itali, ka shkuar me këmbët e tij drejt burgut, i pavetëdijshëm se policia italiane kishte informacione rreth të shkuarë së tij.

40-vjeçari shqiptar me inicialet H.B, është futur në komisariatin e policisë në Ventimiglia për të kërkuar informacion, por oficerët e policisë kanë kontrolluar identitetin e tij dhe ka rezultuar se shqiptari dyshohet të jetë pjesë e një organizate kriminale me 37 anëtarë.

Banda e survejuar nga policia merrej me prostitucion, drogë dhe armë, dhe operon në disa shtete europiane.

Karabinierët e kanë arrestuar menjëherë shqiptarin që tashmë ndohet në paraburgim.

Më shumë

spot_img