Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Shqiptari në Itali thyen masën e sigurisë dhe shkon në komisariat: Më mirë në burg sesa në arrest shtëpie me gruan time

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar në Itali ka thyer masën e sigurisë”arrest me burg” dhe është paraqitur në Komisariatin në Guidonia të Romës, për të kërkuar që të vuajë dënimin në burg.

Sipas tij, qelia do të ishte më mirë sesa të rrinte në arrest shtëpie me gruan, që mesa duket e ka lodhur aq shumë, sa e detyroi të ndërmerrte këtë verpim.

Efektivët ia plotësuan “dëshirën”, duke e dërguar në burg me akuzën e thyerjes së masës së sigurisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img