Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shqiptari në Itali sulmon me thikë fqinjin, u bezdis se marokeni dëgjonte muzikë me volum të lartë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f099a0bc0d9e150d096a9dc730b4840e

Një shqiptar në San Bonifacio të Italisë ka sulmuar me thikë fqinjin e tij maroken, për shkak se ky i fundit dëgjonte muzikë me volum të lartë.

36 vjeçari B.B mori në shtëpi një thikë 21 centimetër dhe u nis për te shtëpia e fqinjit, i cili hapi derën pa e ditur se çfarë e priste.

Marokeni mori një plagë afër zemrës, por fatmirësisht për të ia doli të mbijetonte dhe ndodhet në spital, ndërkohë që shquiptari u arrestua.

Kanë qenë fqinjët ata që e kanë dërguar menjëherë në spital 30 vjeçarin maroken, pasi dëgjuan britmat e tij pas goditjes nga shqiptari.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img