Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Shqiptari në Itali i shkon gruas poshtë shtëpisë me thikë në dorë: Zbrit pak se do të vras

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

664c0e18fb167304abf28b714ad25d33

Një 52 vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në PAdova të Italisë, për shkak se ka kërcënuar ish-gruan e tij 45 vjeçare.

Çifti kishte rreth 1 vit që ishte ndarë, për shkak se burri ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes, ndaj ajo ishte strehuar diku tjetër.

Por 52 vjeçari G.V nuk e ka harruar, duke i shkuar poshtë shtëpisë me thikë në dorë dhe duke i thëhë “zbrit poshtë se do të vras”.

Policia u njoftua menjëherë dhe në momentin e arrestimit i gjetën shqiptarit një thikë dhe një palë gërshërë. Ai tentoi të largohej, por u kap nga policia dhe tashmë ndodhet prapa hekurave.

Më shumë

spot_img
spot_img