Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Shqiptari mashtron partnerin zviceran duke i shprehur dashurinë, “zhvatja” spektakolare që i bën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Besmiri është 25 vjeçari shqiptar i cili u takua me një zviceran para 3 vitesh.

Tashmë 42 ­vjeçari nga zvicra nuk ka humbur vetëm dashurinë e zemrës së tij, por ka humbur edhe 100 mijë franga për shkak të shqiptarit shkruan ‘aargauerzeitung.ch’. Jurgut ishte takuar me Besmirin kur erdhi vizitë në Zvicër. Pas tre javësh, shqiptari ishte kthyer në shtëpi. Ata më pas kishin rënë në dashuri por në katër vitet e ardhshme, Besmiri­ e vizitoi tri herë Zvicrën.

“Ne ledhatoheshim, por nuk kemi bërë seks”, ka thënë zvicerani. Por, ata kishin filluar të flisnin për këtë. Besmiri kishte thënë se dëshirojnë të bëjnë dashuri në një mal me kartëmonedha për herë të parë në jetën e tij. Jurg në fillim hezitoi, por u pajtua, pasi ishte verbërisht i dashuruar. Një të shtunën në mesin e marsit të vitit 2016, mori 100 mijë franga në trezorin e kompanisë ku punonte, ku ai është menaxher.

Besmiri mori 100 mijë franga dhe me veturën e Jurg u zhduk! Zvicerani ishte i dëshpëruar, pasi i besoi një personi të gabuar duke i dhënë 100 mijë franga.

Dënimi i tij prej 18 muajsh me kusht për mashtrim dhe vjedhje të një veturë për më shumë se tre muaj është pranuar nga Besmiri dhe tashmë kërkohet dënim për vjedhjen e 100 mijë frangave.

Më shumë

spot_img