Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shqiptari kapet në Itali me 500 mijë euro kokainë, 32 vjeçari e kishte fshehur drogën nën logon e “Prada-s”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 32 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi u kap me 6 kg kokainë në mjetin me të cilin po udhëtonte.

Ai u arrestua në zonën e “Corso Moncalieri” në Torino, gjatë një kontrolli të zakonshëm të policisë.

 Mediet italiane shkruajnë se droga ishte fshehur në qese dhe mbante të stampuar logon e markës së njohur “Prada”.

 Nëne kokaina do të shitej në treg, do të kapte vlerën e rreth 500 mijë eurove. Tashmë pritet që shqiptari të njihet më masën e dënimit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img