Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Shqiptari kapet në Greqi me 14 kg kanabis, pas një orë ndjekje nga policia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia greke ka pikasur një mjet që vinte me shpejtësi nga kufiri me Shqipërinë dhe është vënë në ndjekje të tij. Sipas burimeve, në momentin që drejtuesi ka vënë re se po ndiqej nga policia ka shkaktuar shpejtësinë për t’ju shpëtuar, por policia greke ka mundur ta arrestojë në zonën e Artës.

Burime të policisë greke thonë se kanë arritur të arrestojnë një shqiptar 28-vjeçar, emri i të cilit nuk bëhet ende i ditur, ndërsa kanë gjetur dhe sekuestruar brenda mjetit të drejtuar prej tij 14 kg e 990 gram marijuanë.

Detaje të tjera në lidhje me operacionin pritet të bëhen të ditura në vijim

Artikulli paraprakKrishti lind edhe në Alepo
Artikulli tjetërGAZETA SHQIPTARE

Më shumë


spot_img
spot_img