Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Shqiptari kapet me 300 mijë euro kokainë, policia e ndaloi se u intrigua nga makina luksoze

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi i është kapur në flagrancë një sasi prej 1 kilogram kokaine.

Shqiptari ishte duke lëvizur me mjetin e tij tip “Audi A4 Rs”, por u ndalua nga policia, me këta të fundit që u intriguan nga makina luksoze.

Sjellja e shqiptarit ngriti dyshime te karabinierët, të cilët kontrolluan imtësisht mjetin dhe gjetën sasinë e lëndës narkotike, e cila nëse do të hidhej në treg do të kapte vlerën e 300 mijë eurove.
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img