Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shqiptari homoseksual rrëfen historinë e pazakontë: I tregova doganierit fotografitë ‘HOT’ me partnerin për të kaluar kufirin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ae39b5ed092d34a2eb5c316a7199ef54

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në doganën gjermane, ku një shtetas shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur është detyruar të bëj çmos për të bindur doganierit për ta lënë të lirë të kalojë.  

Ai kishte vendosur të udhëtonte nga Zvicra drejt Gjermanisë pasi dëshironte të vizitonte partnerin e tij. Por kjo kërkesë nuk është pranuar nga polici, i cili i ka kërkuar fakte intime me shokun e tij.

Djali i cili ishte edhe i martuar ligjërisht me partnerin e tij nuk ka mundur të kalojë kufirin pavarësisht dokumentit. Kjo pasi polici i ka kërkuar fotografi intime, madje deri edhe në video.

“Ai më bërtiti duke u shprehur se mund të kthehesha mbrapsht nëse nuk kisha dëshirë. Isha krejtësisht i hutuar dhe nën presion. Nuk kam asnjë foto me të në rrjetet sociale. Prindërit e mi janë myslimanë të devotshëm, ata kurrë nuk do ta kuptonin marrëdhënien time,” tha ai për ’20 minuten’.  

‘Çelësi’ për të kaluar kufirin u gjet, me shqiptarin që më në fund gjeti foto seksi mes tij dhe partnerit, ku vihej re fytyra e tij dhe penisi i partnerit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img