Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Shqiptari gjendet i djegur brenda një makine në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

a12a39aa6cc4b9ee8dbaaa900ee88706

Një 56-vjeçar shqiptar është gjetur i djegur brenda makinës në ishullin grek të Rodosit.

Mediat helene bëjnë me dije se viktima është 56-vjeç nga Shqipëria, baba i një fëmije të mitur.

Ishin kalimtarët ata që vunë re makinën e djegur rreth orës 06:00 në zonën e Kaminari, midis Malona dhe Haraki. Paraprakisht dyshohet se shqiptari ka kryer vetëvrasje duke i vënë vetë flakën makinës, megjithatë hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

spot_img