Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

Shqiptari dhe siriani përleshen me thika në Greqi, “mollë sherri” një grua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Kretë, ku një shqiptar dhe një sirian janë përleshur me thikë. Ngjarja ndodhi Chania.

Sipas informacioneve të cretapost, ‘mollë sherri’ është bërë një grua. Gjithçka ka ndodhur në orën 4:30 të mëngjesit të sotëm në një lokal në Chania kur një 30-vjeçar shqiptar ka goditur me thikë një 35-vjeçar me origjinë siriane.

albsig

spring

Në vendngjarje kanë mbërritur ekipet e shpëtimit të EKAB -it, por 35-vjeçari sirian nuk ka pranuar të transportohet me ambulancë në spital dhe ka preferuar të shkojë me mjete private.

Atij i është dhënë ndihma e parë në Spitalin e Përgjithshëm të Chania dhe po trajtohet ende. Policia arrestoi personat e përfshirë në përleshje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img