Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shqiptari bie nga çatia e magazinës ku punonte dhe humb jetën në Itali

Shkruar nga Newsbomb
Shqiptari bie nga çatia e magazinës ku punonte dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, pasi një 43 vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Andi Rexhepi ka rënë çatia e magazinës ku punonte prej 10 muajsh.

I ndjeri ishte babi i një vajze adoleshente dhe kishte shumë vite i martuar. Sipas mediave fqinje, 43 vjeçari po po riparonte çatinë e magazinës së dëmtuar nga stuhia e breshërit që përfshiu qytetin e Carpenedolos. Latësia e magazinës ishte 7 metra.

Edhe pse kolegët e punës njoftuan ambulancën dhe autoritetet përkatëse, shqiptari nuk mundi të fitojë luftën për jetën, për shkak të plagëve të mëdha të marra në trup.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese