Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Shqiptari bëhet “tapë” në lokal, thyen gota e shishe, bën për spital banakierin kinez (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 54 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi qëlloi me shpulla një banakier kinez në një lokal në Itali.

Karabinierët vunë në pranga Shpëtim Bogdanin 54 vjeç, pasi në gjendje të dehur fillimisht ai dëmtoi disa vazo me lule dhe theu shishe e gota në kafenenë Facciolati.

Ishin disa kliente të tjerë, të cilët lajmëruan policinë, ndërsa shqiptari nuk arriti të largohej nga vendngjarje para se të mbërrinte policia.

Banakieri kinez i cili mori dëmtime në krah dhe parakrah, u dërgua në spital për të marrë ndihmë mjeksëore.

Më shumë

spot_img
spot_img