U gjet i pajetë me thikën e ngulur në trup, ja çfarë dyshon policia për vdekjen e 59-vjeçarit shqiptar

Publikuar tek: rajon, më 15:56 26-11-2020 U gjet i pajetë me thikën e ngulur në trup, ja çfarë dyshon policia për vdekjen e 59-vjeçarit shqiptar

Një shqiptar 59-vjeç është gjetur i pajetë në provincën e Ternit, Itali.

Bëhet me dije se shqiptari ishte i goditur me thikë midis barkut e gjoksit. Mediat italiane raportojnë se disa dëshmitarë janë shprehu se viktima e kishte ende të ngulur në trup thikën që i mori jetën.

Ka qënë pikërisht ky fakt që ka bërë që policia të hetojë edhe mbi pistën e vetëvrasjes.

Dyshohet se shqiptari mund të ketë vrarë veten pasi kohët e fundit kishte zbuluar se vuante nga një sëmundje e rëndë.

Karabinierët në Attigliano po punonjë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shifrat në Kosovë: 15 viktima dhe shumë të infektuar nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit
Vuçiç nuk u lejua të hynte në Kosovë, BE kritika qeverisë: Mos i politizoni marrëveshjet »
Article Logic
Execution time: 0.011945962905884
array(1) { ["section"]=> string(95) "shqiptari-59-vjec-u-gjet-i-vdekur-me-thiken-e-ngulur-ne-trup-ja-per-cfare-dyshon-policia-229216" }