Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E premte, 30 Korrik, 2021

“Shqiptarët në krizë ekonomike”, Basha: Ministrat e Ramës shtrohen për shtatë palë qejfe në restorantin më të shtrenjtë në Dubai

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

98e20b68d43b0e133977de010d6e7a85

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se shqiptarët janë pa asnjë ndihmë përballë krizës ekonomike dhe shëndetësore.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Basha shkruan se ndërkohë që vendi është nën ujë dhe mijëra familje po kalojnë dimrin e dytë në çadra, ministrat e Ramës shtrohen në restorantin më të shtrenjtë në Dubai.

“Ndërkohë që shqiptarët janë pa asnjë ndihmë përballë krizës ekonomike dhe shëndetësore, vendi është nën ujë, mijëra familje po kalojnë dimrin e dytë në çadra, ministrat e Ramës shtrohen për shtatë palë qejfe në restorantin më të shtrenjtë në Dubai.

Është koha të kemi një qeveri që kujdeset për njerëzit dhe jo këtë që e ka mendjen vetëm për veten e saj,” shkruan Basha.

Më shumë

spot_img
spot_img