Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Shqiptarët në Amerikë nuk kursehen për Luizin, mbushin skenën me dollarë

Shkruar nga Newsbomb
Shqiptarët në Amerikë nuk kursehen për Luizin, mbushin
Ashtu siç ishte njoftuar edhe më herët, fituesi i BBV2, këngëtari Luiz Ejlli do të performonte në SHBA. Luizi është një nga këngëtarët më të dashur momentalisht si dhe i kërkuari për koncert. Në videot që po qarkullojnë në rrjetet sociale shihet se pjesëmarrja ka qenë e lartë në koncertin në Amerikë, ku ka performuar disa nga hitet si “Me ty”, “2 shotsa” dhe “Përjetësisht”. Shqiptarët në amerikën nuk janë kursyer aspak, ata i kanë mbushur me dollarë skenën ku performonte këngëtari. Këngëtari ka fituar zemrat e të gjithëve anë e mbanë trojeve shqiptare dhe jo vetëm. Luizi u konsiderua si fenomen i këtij viti me lojën dhe strategjitë në edicionin e dytë të Big Brother.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by @luizkryefjala

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese