Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

‘Shqiptarët janë të zbritur nga mali’, Paloka: Pse habitemi e revoltohemi…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b641878eead1b9db5d892e976ff1524c

Ish deputeti i PD, Edi Paloka ka komentuar deklaratën e kryeministres serbe Ana Bërnabic e cila u shpreh dy ditë më parë se shqiptarët janë ‘njerëz të zbritur nga mali’.

Sipas Palokës ‘nuk kemi pse të habitemi dhe revoltohemi pasi e kemi dëgjuar shpesh herë kryeministrin e Shqipërisë dhe kryebashkikaun t’ju drejtohet gjysmës së shqiptarëve me terma ‘shpellarë’ apo ‘keni dalë nga pylli’.

‘Presim respekt nga ata me të cilet jemi vrarë kur mbajmë një kryeminister që pretendon se ka marrë votën e shqiptarëve dhe urren e po ju bën gjithë të zezat shqiptarëve’, shkruan Paloka.

Postimi i plotë:

Pse habitemi e revoltohemi kur kryeministrja e Serbise thote per shqiptaret se “jane te zbritur nga mali” ?!
Sa here kemi degjuar kryeministrin e Shqiperise apo velinen e bashkise t’ju drejtohet gjysmes se shqiptareve me terma :”shpellare” apo “ keni dal nga pylli”…?
Presim respekt nga ata me te cilet jemi vrare kur mbajme nje kryeminister qe pretendon se ka marre voten e shqiptareve dhe urren e po ju ben gjithe te zezat shqiptareve !

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img