Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

 “Shqiptarët janë spiuna pa lekë”, Ermal Fejzullahu rrëfen si përfundoi në burg Zvicër

Lajme të ngjashëm

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori LAbi kanë treguar ekperiencën e tyre në një burg të Zvicrës.

Ermali zbuloi ka përfunduar 24 orë në burg në Zvicër me Labin, ku shkak është bërë viza e gabuar.

Më tej këngëtari tha se ishin disa shqiptarë ata të cilët i kishin paditur. “Shqiptarët janë spiuna pa lekë, e na kanë paditur”, tha ai në “Zemer Luana”.

Mirëpo, kjo eksperiencë në burg për Ermalin dhe Labin s’ka qenë aspak ashtu si mund ta keni menduar, pasi sipas tyre ishte një aventurë.

Një moment ky i sinqertë, që duket se tashmë Ermali dhe Labi e kanë kaluar në kujtimet e tyre dhe kanë kaluar vetëm 24 orë pasi është sqaruar situate që ata kanë lënë qelinë.

 

 

 

 

Më shumë