Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Shqiptarët janë shumë kokëfortë’, reagimi epik i Almeda Abazit, i kthehet Tolgahanit në mes të emisionit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bc51a93bcae44b41bf1ecad4f12b8873

Çifti i njohur Almeda dhe Tolgahan kanë qenë të ftuar në një emision turk së bashku me djalin e tyre Efehan.

Gjatë intervistës, prezantuesja e ka thënë Almedës se shqiptarët janë shumë kokëfortë.

 “Thonë se shqiptarët janë shumë kokëfortë”, i tha prezantuesja Almedës, teksa Tolgahan i cili duket se ra shumë dakord me këtë gjë qeshi dhe tha me ironi: “Jooo, fare!”

“Edhe ti je kokëfortë”,- ia ktheu Almeda.

“Po zemër, edhe unë shqiptar jam, s’thashë gjë”,- i tha Tolga.

Më pas ai tregoi një histori ku të gjithë i thonin Almedës që i shkonte shumë një fustan, por asnjë nuk arriti ta bindte që ta vishte atë.

Nga ana tjetër edhe Almeda kishte disa ankesa për bashkëshortin e saj, pasi vonohej shumë për të rregulluar flokët.

Edhe Efehan dhuroi disa skena të ëmbla ndërsa këndonte dhe kërcente këngën “Qingji i vogël”

Çifti janë një pritje të një vajze dhe kanë menduar që emrin t’ia vendosin Alina.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img