Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Shqiptarët gati për foto, vetëm amerikani për punë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tek ceremonia e emergjencave civile nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Ja ku është një foto që na serviret nga Ministria e Mbrojtjes. Ajo që të bën më shumë përshtypje është fakti se të gjithë zyrtarët shqiptarë, duke përfshirë ministrat, zv.kryeministrin, shefin e shtabit, shefin  e emergjencave civile, të gjithë janë me kostum, gati dhe vetëm të preokupuar për foton. I vetmi që dallon është ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu. Eshtë i vetmi që mban një dosje në dorë. Kjo do të thotë se SHBA e ka seriozisht me Shqipërinë. Po a e dinë ata sa seriozë janë shqiptarët?????

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img