Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Shqiptarët gati për foto, vetëm amerikani për punë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tek ceremonia e emergjencave civile nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Ja ku është një foto që na serviret nga Ministria e Mbrojtjes. Ajo që të bën më shumë përshtypje është fakti se të gjithë zyrtarët shqiptarë, duke përfshirë ministrat, zv.kryeministrin, shefin e shtabit, shefin  e emergjencave civile, të gjithë janë me kostum, gati dhe vetëm të preokupuar për foton. I vetmi që dallon është ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu. Eshtë i vetmi që mban një dosje në dorë. Kjo do të thotë se SHBA e ka seriozisht me Shqipërinë. Po a e dinë ata sa seriozë janë shqiptarët?????

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img