Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Shqiptarët ç’nuk bëjnë për të zbuluar vende sekrete ku të fshehin drogën, shikoni se çfarë ka bërë ky shqiptar në Greqi (Video)

Lajme të ngjashëm

Shqiptarët ç’nuk bëjnë për të zbuluar vende sekrete ku të fshehin drogën. Pikërisht kështu ka ndodhur me një shqiptar në Athinë. Ai ka menduar një vend për të fshehur kokainën.

Pavarësisht se 39-vjeçari ka zbuluar vende sekrete për të fshehur drogën që trafikonte në Athinë, ai është arrestuar nga autoritetet greke, ndërsa është shpallur në kërkim edhe një shqiptar tjetër, 25 vjeç.

Policët kanë gjetur në shtëpinë e tij 376.80 gram kokainë të fshehura në vende sekrete, ndërsa përveç sasisë së drogës ata kanë sekuestruar 5230 euro, një peshore dhe disa sende të tjera të cilat shërbenin për përpunimin e lëndeve narkotike.

39-vjeçari akuzohet për tentative krijimi një rrjeti trafikantësh së lëndeve narkotike, ndërkohë që 25-vjeçari është anëtar i familjes tij. Identiteti i 2 shqiptarëve nuk është publikuar nga policia, por ka publikuar videon me vendet sekrete ku ata kishin fshehur drogën. 

Më shumë