Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

“Shqiponjat” shkojnë t’i ndalojnë muzikën lokalit në Sarandë, kryekamarieri përplaset me policinë, shoqërohet në komisariat (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Debate dhe shtyrje mes policisë dhe një kamarieri janë shënuar mbrëmjen e djeshme në një lokal në Sarandë.

Bëhet me dije se Forcat Shqiponja kanë shkuar ne lokalin “Summer Kiss” për t’i ndaluar muzikën lokalit, por kryekamarieri nuk e ka pranuar mbylljen e muzikes, pasi është shprehur se ishte brenda orarit të orës policore.

albsig

spring

Siç shihet edhe në videon e siguruar nga newsbomb.al si fillim ka një bisedim me efektivët dhe kryekamarierin, por dhe më pas situata ka agravuar, ku kryekamarieri ka prekur dhe ka shtyrë njërin nga oficerët e policisë.

Menjëherë forcat e policisë kanë bërë shoqërimin për në komisariat të personit në fjalë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img