Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

“Shqipja gjuhë zyrtare në Maqedoni”, PD: Marrëveshja për qeverinë e re, hap për anëtarësimin në NATO

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike i uron suksese qeverise së re në Maqedoni dhe premton se nesër në qeverisje të vendit do të jetë një partnere serioze për të realizuar projektin madhor të integrimit euroatlantik të rajonit tonë si një rrugë e sigurtë e forcimit të paqes e stabilitetit në të.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img